• Letná škola angličtiny

• Letná škola anglického jazyka

pre všetkých, ktorí nie sú dobrí v angličtine a chcú s tým niečo urobiť.

Sme tu pre Vás  v týždni od 21.8.2023 do 25.8.2023.

Pondelok, Streda, Piatok od 10.00-13.00h

Utorok, štvrtok 8.00-11.00 h

Prihlásiť sa môžete  do 30.6.2023

• na sekretariáte školy,
            • mailom: sport@spsnr.edu.sk
          • Vianočné workshopy

• 19.12.2022

Iba raz v roku je možné zažiť projektové vyučovanie. Netradičná  organizácia vyučovania je zameraná na rozvoj Soft Skills , ktoré sú základom úspechu v budúcom štúdiu a práci.

Žiaci si vyberajú 2 z ponúkaných workshopov do16.12.2022 cez EduPage.

• Deň otvorených dverí 7.12.2022- 8.12.2022

• Ešte stále váhate, kam na strednú školu a neviete si vybrať? Možno vám pri rozhodovaní pomôže náš Deň otvorených dverí. Tešíme sa na vás  7.12.20232 a 8.12.2022 od 8.00h do 16.00h. Tak neváhajte a príďte!

• Bronz z OH v Pekingu v Slančíkove

• Pozývame všetkých priaznivcov  ľadového hokeja na krátke stretnutie

s bronzovými olympionikmi

Šimonom Nemcom a Adriánom Holešinským.

24.2.2022 o 13,00h vo vestibule našej školy.

• #ONE FOR MON

• ONE FOR MON - naša spoločná akcia

Urobte niečo veľké

Nemyslite len na seba.

Pomôžme spoločne Monike.

Podporme ju v jej ťažkom boji.

Vymeňte 10, Eur za tričko!!!

Darujte nádej, tam kde sú zatiaľ len slzy.

• One 4 Mon

• „Ľudská pomoc v núdzi neobohacuje len toho, kto ju dostáva, ale aj toho, kto ju poskytuje.“   Václav Havel

Slančíkovo pomáha ...

Monika Šimková je naša bývalá žiačka, ktorá zvádza svoj najväčší boj v živote na jednotke intenzívnej starostlivosti v USA. Až do augusta tohto roka žila svoj bezstarostný mládežnícky život, študovala psychológiu na univerzite, hrala profesionálne volejbal v Buffale, ktoré sa stalo jej americkým domovom a plnila si svoje sny. Až do augusta. Vtedy jej telo napadla zákerná bakteriálna infekcia a zdalo sa, že táto choroba jej vezme všetky sny, že jej vezme život. Monika je však bojovníčka a chorobu s vypätím všetkých síl porazila. Choroba si ale vzala obe jej nohy a Monikin boj teda vôbec nekončí. Každý deň je pre ňu malým víťazstvom, pretože sa učí zvládať veci, ktoré my všetci považujeme za samozrejmé. Zvládla sa najesť, či posadiť. Napriek všetkému Monika nestráca optimizmus a zmysel pre humor. Na jar sa dokonca plánuje vrátiť na univerzitu a dokončiť svoje začaté štúdium. Podporme ju spoločne v tomto ťažkom boji kúpou trička  #ONE FOR MON  v hodnote 15 eur.  Výťažok z predaja poputuje priamo na zbierku pre Moniku #One4Mon: Hope For A Better Tomorrow www.gofundme.com.

• Spojená škola, Slančíkovej 2, Nitra
        • Slančíkovej 2, 950 50 Nitra 95050 Nitra Slovakia
        • 00161365
        • SPŠ potravinárska Nitra: spsp@spsnr.edu.sk Hotelová akadémia Nitra: ha@spsnr.edu.sk Gymnázium Nitra a Stredná športová škola Nitra: sog@spsnr.edu.sk